Один з найбільш затребуваних матеріалів на сучасному будівельному ринку - саме вибір керамоблоків,та цегла. Примітно, що цей матеріал користується великою популярністю, незважаючи на появу нових, здавалося б не менш цікавих, варіантів з відмінними технічними характеристиками.

При виборі цього матеріалу, один з перших питань, яке неодмінно виникає - де його купити. Для придбання по дійсно вигідною ціною можна здійснювати тривалі і щодо виснажливі походи по різним будівельним магазинам, порівнюючи ціни і видовий ряд.

Але найкращим рішенням стане цегляний завод, на якому можна зробити пряме замовлення потрібної кількості та типу матеріалу без додаткових націнок. Тобто вигідність такої покупки полягає не тільки у фінансовому перевагу, а й однозначно в менших витратах часу.Ще одна проблема, до вирішення якої варто підійти дуже відповідально - вибір відповідного типу для виконання робіт конкретного напрямку. В цьому відношенні існує цілий ряд рекомендацій, яких неодмінно варто дотримуватися. Так, наприклад, рядовий цегла доцільно використовувати для будівництва каркаса будівлі.

Він відрізняється відмінними показниками міцності, але не менш важливо і властивість регулювання рівня вологості. Зовнішній вигляд його не дуже привабливий, тому неодмінно потрібно додатковий облицювальний матеріал, особливо для внутрішньої обробки. Але цегельний завод його відпускає за мінімальною ціною - економія суттєва.Ще один вид, який дозволяє вирішити будь-які дизайнерські завдання - облицювальний. Така цегла відрізняється особливою привабливістю, але при цьому не менш міцний і стійкий до будь-якого типу впливу на протязі тривалого часу. При будівництві будівлі з підвищеними вимогами до теплозбереження і звукоізоляції краще застосувати потовщений варіант.

Ще один критерій класифікації цегли - компонентний склад. В цьому відношенні існує також кілька варіантів. Найбільш простий і звичний - керамічний і силікатний. До слова, другий застосовується сьогодні досить рідко через своїх невисоких технічних характеристик. Більш цікава пропозиція у вигляді клінкерної моделі, основний компонент якої також глина, але тугоплавка. Технологія виготовлення цього типу цегли відрізняється від виробництва керамічного більш строгими вимогами щодо тривалості випалу і температурного режиму для цієї процедури.

Продаж облицювальної цегли, керамічної цегли, цегли силікатної полуторного (і інших розмірів), фундаментних і стінових блоків - гуртівня будматеріалів. А так же прийнятна ціна облицювальної цегли та інших матеріалів для будівництва.Ми пропонуємо цеглу, призначену для різних будівельних робіт: лицьова керамічна цегла, яка успішно використовується для облицювання будівель, оформлення фасадів.

 

+ Написать свой комментарий

 

Вопросы, отзывы и комментарии (0)

Здесь ещё нет оставленных комментариев.

Оставьте свой комментарий

  1. Указав свой E-mail Вы получите ответ на почту.
0 символов
Вложения (0 / 3)
Share Your Location