Списание части долга в ОТП банкеДействует ли в ОТП банке акция или программа "Амнистия" для должников? Если да, то какие ее сроки и условия. Задаю этот вопрос т.к. мне позвонила некая Анастасия Владимировна, и представившись сотрудником службы досудебных расследований предложила заплатить до 12.08.16г. по кредиту моего мужа 18100грн. и пообещала, что если мы внесем эту сумму, то кредит будет закрыт. Ссылалась на ОТП банк. Правда ли это или это какое-то мошенничество? Ответьте мне пожалуйста поскорее.

 
 

 

+ Написать свой комментарий

 

Вопросы, отзывы и комментарии (5)

This comment was minimized by the moderator on the site

Безусловно,вам, нужно лично, а точнее вашему мужу обратиться в ОТП Банк,так как звонок может быть как правдивым так и мошенническим. Проверить это можно только непосредственно в банке, запросив информацию лично, ведь наличие у вашего мужа кредита это банковская тайна...

This comment was minimized by the moderator on the site

Листом від 10.08.2016 р. № 8413/М/99-99-13-02-03-14 Державна фіскальна служба України (далі – ДФСУ) нагадала про правила оподаткування прощеного боргу кредитором за його самостійним рішенням, що не пов’язане з процедурою банкрутства, до закінчення строку позовної давності.<br /><br />Так, ДФСУ нагадала, що прощення боргу за рішенням кредитора згідно з підпунктом «д» 164.2.17 статті 164 ПК України слід кваліфікувати як додаткове благо, що включається до оподатковуваного доходу платника податків.<br /><br />Якщо кредитор повідомив платника податків про прощення боргу у встановленому порядку, то обов’язок із сплати податку лягає на самого платка. Для цього необхідно подати річну податкову декларацію із вказаними сумами прощеного боргу та розрахувати податкові зобов’язання із них.<br /><br />Оскільки в 2016 році подається декларація за 2015 звітний податковий рік, то контролюючим органом слушно було нагадано, хоча і з запізненням, про ставки ПДФО, які діяли в 2015 році, а саме 15 та 20 % залежно від обсягу доходу.<br /><br />Якщо кредитор не повідомив платника податку про прийняття рішення про прощення боргу, то обов’язок зі сплати податку виникає у кредитора, який буде податковим агентом.<br /><br />Необхідно зауважити, що оподатковуватись буде лише сума анульованого боргу, що перевищує розмір 50 % однієї мінімальної заробітної плати (у розрахунку на рік), встановленої на 1 січня звітного податкового року (у 2015 році – 609 гривень).<br /><br />Окрім того, сума прощеного за самостійним рішенням кредитора до закінчення строку позовної давності боргу є об’єктом оподаткування військовим збором за ставкою 1,5 %.

This comment was minimized by the moderator on the site

У меня в дельта банке был валютный кредит с просрочкой, так у них была дисконтная программа по списанию долга. Так вот, я заплатил 85% от тела кредита одной сумой и мне списали 15%+просрочки.Ето удобно если есть деньги, если все деньги на счету, то даже как-то огорчительно

This comment was minimized by the moderator on the site

Мне в ОТП банке предлагали реструктуризацию беззалогового кредита, где мне сделали льготный период в 6 месяцев. Более подробней читайте вот здесь - :url http://ru.otpbank.com.ua/privateclients/information/restructuring/

This comment was minimized by the moderator on the site

Многие банки Украины сейчас практикуют списание части долга по кредиту при условии полного погашения - например 80/20 - при погашении 80% задолженности Вам списывают 20% по кредиту. - такая программа есть и в ОТП банке. К сожалению данного рода программы не публикуются на официальных издательствах а являются внутренними временными услугами и условия по ним Вы можете узнать лишь в самом ОТП банке. <br /><br />В ОТП банке я рекомендую Вм по вопросам реструктуризации и списании части долга по кредиту звонить по телефонам :phone (044) 490-05-00, :phone (044) 290-92-05

Здесь ещё нет оставленных комментариев.

Оставьте свой комментарий

  1. Указав свой E-mail Вы получите ответ на почту.
0 символов
Вложения (0 / 3)
Share Your Location