Я не можу здійснити вхід в систему інтернет банкінгу OTP Smart від ОТП банку....пише що невірно ввела логін чи пароль...а вводжу все як сказали.....як бути...мені строчно потрібно оплатити онлайн....що це за сервіс такий проблемний у вас?

 

 

Комментарии  

0 #3 Роман Викторович 07.02.2019 13:43
Здравствуйте. Call Centre ОТП Банка: 044 490 05 00. По этому номеру вы можете звонить в любое время, и вам предоставят консультацию. OTP Smart - отличная система. Багов и глюков лично я, за все время пользования ею, не замечал ни разу. Не то, что Приват24, который глючит, с позволения сказать, через раз.

Думаю, вы вводите неправильно свои данные. Потому система так и реагирует, отвечая вам, что вы ввели неверно логин или пароль. На будущее: записывайте где-то себе в блокнот все важные логины и пароли. Но обеспечьте защиту этой информации от доступа третьих лиц.

Попробуйте залогиниться чуть позже.
Ответить
0 #2 Николай 03.02.2019 20:26
Доброго дня. Не зовсім розумію. Ви говорите: "...а вводжу все як сказали...". Що саме сказали? Пароль від вашого аккаунту можете знати лише ви. Логін - так, вас можуть зорієнтувати, стосовно нього. Логіном може бути ваш номер телефону чи адреса єлектронної пошти. Якщо ви не можете ввійти до свого аккаунту, то уважно перевірте, чи вірно ви вводите свій пароль. Важливим є капс: великі чи маленькі літери. Також впевніться, яка розкладка на клавіатурі у вас ввімкнена: англійська чи українська. Скоріше за все, потрібно вводити пароль на англійській мові. В крайньому випадку, можна скористатися відновленням паролю.
Ответить
0 #1 Tykhon 12.08.2017 14:16
По-перше, перевірте ще раз, чи вірно налаштована Ваша клавіатура - часто буває так, що на перший погляд здається, що все налаштоване добре, а насправді виставлені українські букви замість латинських. Але перевірити налаштування клавіатури в режимі "Інтернет-банкінгу" не вдасться - для цього вийдіть з цього режиму та надрукуйте щось у звичайному Ворд-файлі...
Якщо ж після цього Ви впевнетеся, що з клавіатурою у Вас все добре - тоді телефонуйте до банку і повідомляйте їм про цю халепу. Те, що Ви не можете увійти до свого акаунту - то вже їх провина!
Ответить