Mastercard являє собою міжнародну платіжну систему, що працює у 210 країнах та територіях. Таким чином, знаходячись у будь-якій точці планети, ви можете здійснити платіж, переказати кошти на іншу картку чи зняти гроші у банкоматі АТМ. Окрім того, система має різноманітні вигідні пропозиції як для приватних осіб, так і для бізнесу.

Що саме пропонує система Мастеркард держателям картки

Зручність та надійність використання карток платіжної системи завжди є пріоритетом для компанії, саме тому вона постійно вдосконалюється та вводить нові розробки. Сьогодні Мастеркард є одним із всесвітніх лідерів систем оплати, адже кожен тримач карти має можливість:

  1. Поповнити рахунок Mastercard не лише з картки, але й за допомогою популярних платіжних систем. Достатньо ввести номер картки та підтвердити транзакцію рекомендованим методом.
  2. Зняти кошти у будь-якому банкоматі (зокрема за кредитним лімітом). При цьому комісія може варіюватися від 0 до 5% чи становити фіксовану суму. Деякі банки встановлюють ліміт на зняття грошей у «чужих» банкоматах без комісії.
  3. Швидко переказати гроші на картки інших платіжних систем. Також не обмежується спосіб переказу — з будь-якого пристрою, у мережі Інтернет, через відділення банку, термінали самообслуговування. Комісія за транзакцію встановлюється банком, що видав картку, і складає від 0,5% (платежі по Україні). У деяких банках комісія відсутня.
  4. Контролювати витрати за рахунком, встановлювати власні ліміти на операції чи створювати постійні платежі (наприклад, оплата квитанцій за комунальні послуги).

Це далеко не всі можливості, які може використати тримач карти Мастеркард, проте навіть цього достатньо, щоб оцінити якість сервісу та турботу про кожного клієнта. Платіжна система дозволяє здійснювати майже будь-які фінансові операції швидко, зручно та безпечно.

Особливі переваги Mastercard

У чому ж найвагоміші переваги Мастеркард перед іншими платіжними системами? В першу чергу, у великій кількості послуг, що надаються клієнтам:

  • Бонуси та знижки за розрахунки карткою.
  • Система винагород у вигляді балів, що нараховуються після кожної купівлі за карткою. Накопичені бали можна обміняти на подарунки, у тому числі техніку, дитячі товари, сертифікати та багато іншого.
  • Велику кількість партнерів по всьому світу, що надають привілеї та унікальні сервіси власникам карток Мастеркард.
  • Численні ступені безпеки для збереження ваших коштів від неавторизованих транзакцій та шахраїв (зокрема, ліміт на безконтактну оплату без ПІН-коду).

Таким чином, оформляючи картку платіжної системи Mastercard, ви можете не лише зручно розпоряджатися власними чи кредитними коштами, але й бути спокійними щодо збереження грошей на рахунку.

 

+ Написать свой комментарий

 

Вопросы, отзывы и комментарии (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Я оформил себе карту mastercard world elite вот буквально пару месяцев назад. Пользуюсь с удовольствием. Есть бонусы и программы, вроде бильше и rewards. Бесконтактные оплаты быстрые, удобный электронный кошелек. В общем отличная карта.

Здесь ещё нет оставленных комментариев.

Оставьте свой комментарий

  1. Указав свой E-mail Вы получите ответ на почту.
0 символов
Вложения (0 / 3)
Share Your Location