Горячая линия Ощадбанка является одним из каналов в котором банк удаленно может помочь клиенту ответить на любой финансовый вопрос, который связанный с продуктом или услугой Ощадбанка.

 

Горячая линия ОщадбанкаВ данном разделе мы предоставляем Вам возможность обсудить любой вопрос касающейся Ощадбанка. Учитывая тот факт, что телефоны горячей линии Ощадбанка перегружены и дозвонится к ним на телефон порой не возможно, задавайте вопросы в данной теме и обсуждайте уже существующие вопросы, оставляйте комментарии и отзывы и при необходимости отвечайте на вопросы, ответ на которые Вы уже знаете.

К ответам на Ваши вопросы мы будем привлекать специалистов горячей линии Ощадбанка, других банков а также наших финансовых специалистов.

 

 

Комментарии  

0 #80 Вася 17.03.2019 22:57
У відділенні смт. Томашпіль Вінницької обл. Були подані документи для повернення компенсації на насіння вітчизняного виробника згідно наказу міністерства, але керуючий відділення з непонятних причин (які він не може пояснити) не подав документи на обласне відділення . Відповідно компенсацію ми не отримали , через халатність керівника районного відділення Андрусишена Романа. Як взагалі можливо таких людей призначати на такі посади, це ж фінанси ?????????
Ответить
0 #79 Емма 28.02.2019 01:01
У смт. Вапнярка Томашпільськогорн, Вінницької області, в останні дні місяця створюються великі черги до терміналу для проплати за комунальні послуги тому як квитанції приходять всім споживачам в остані календарні дні місяця з поміткою ,,сплатити до першого числа,, . Людям похилого віку (та й не тільки їм) важко розібратися як і куди водити інформацію на екран терміналу , і це призводить до того, що один клієнт може простояти біля терміналу і до 30 хвилин. На моє прохання до касира (яка не була зайнята ніякою роботою , а просто сиділа за віконечком каси) підійти і допомогти людям біля терміналу , відповіла ,,це не моя робота,,
Тоб-то мені пояснили, що штатної одиниці щоб допомагалм людям біля терміналу в банку не має. Зателефонувала на гарячу лінію - пояснила , що населення в селищі біля десяти тисяч, і всім одночасно приходят платіжки , люди не всі обізнані як правильно користуватись терміналом - це призводить до величезних черг в приміщенні банку та під стінами банку. Люди не встигають проплатити і вимушені ще раз відпрошуватись з роботи , щоб знову вистояти в величезних чергах.
На що мені повідомили , що працівники банку повині допомагати клієнтам біля терміналу.
В мене таке питання : я зателефонувала на гарячу лінію і подала заявку , що в банку через невдосканаленність чи то необізнаність клієнтам спричинено дискомфорт , але замість того щоб прийняти в мене завку та взяти до уваги мою пропозицію чи то скаргу мене направляють щоб яйшла та вказувала працівникам , що вони зобов" язані робити?!
Гаряча лінія це що у вас - ,,лінія порад,, ?
Ответить
0 #78 Елена 06.02.2019 19:03
Столкнулась с навязыванием услуги смс банкинг. Не просто навязывание, а автоматически без моего ведома подключение данной услуги и снятие со счета денег ежемесячно на эту услугу. Причём банк не смущает , что это карточка Киянина и пенсионная карта , которыми я пользуюсь только в метро и раз в месяц на снятие пенсии. Узнала об этом случайно, когда получила единичную смс от банка. Когда позвонила в банк, мне сообщили, что хоть и снимут данную услугу , она возобновиться автоматически. Я зарегистрировала по телефону жалобу, но ответа мне не дали и сказали , что мне ответят на неё потом в телефонном режиме. Это как же надо вести себя с неработающими пенсионерами , чтобы так грубо снимать с них оплату за ненужную услугу втихаря!!! Я возмущена до предела. Они ведь со всеми такое проделывают, так как человек карту Киянина может получать только через Ощадбанк. Просто люди не замечают , что их втихаря обирают!!!
Ответить
0 #77 Валентина 21.01.2019 16:53
Доброго дня.Хочу поскаржитись на працівника ощадбанку але на гарячу лінію не можу додзвонитись - постійно вибиває.

Працівник - хамовита, невихована і не зовсім чесна дівчина. Хотіла обдурити мене на 20 євро, коли я здійснювала обмін валют в касі. Мене, людину, яка пропрацювала в цьому банку бухгалтером більше 20ти років в м.Хотин, Чернівецької обл. Прізвище працівника Мотуляк Ольга Сергіївна.
Ответить
0 #76 Ромашкина Людмила Гр 03.12.2018 13:59
Хочу отметить отличную работу сотрудников Ощадбанка в сфере Горячей линии- 0800210800.У меня был сучай в Врлновахе, когда банкоматы там еще не были обустроены устройством для пенсионных удостоверений(карточек) и я не могла получить пенсию.Сотрудники главного офиса мне отказывали в выдаче наличных, ссылаясь на банкомат. Я позвонила на горяую линию и мне объяснили как правильно поступить, чтобы получить пенсию. Я сделала так как было сказано и результат был положительным. Спасибо! Вообще консультанты очень вежливы и грамотны и отвечают на все вопросы и дают правильные подсказки.
Ответить
0 #75 Ольга 03.12.2018 13:51
Пользуюсь ощадом 5 год и не разу с ним не было проблем, я получаю соц помощь на карту ощадбанка, раньше карта была на год сейчас мне выдали новую на 5 год, рекомендую БАНК ОЩАД
Ответить
0 #74 Лилия 24.11.2018 17:32
Зарплатную карту выпускают в Киеве.Почему мне не могут перевыпустить карточку по месту жительства в Николаеве? У Ощад банка нет единой клиентской базы? Чтоб забрать новую карточку надо еще 130 гр. заплатить. Маразм в гос .банке крепчает. Никогда этот банк не работает для людей,как и государство кому Ощадбанк принадлежит.
Ответить
+1 #73 Антонина 18.10.2018 14:13
Оля писал(а):
Ощад воры спи***ли деньги с карты и не возвращают .....не советую никому суки такие будь ты банкрот всегда

Ситуации когда пропадают деньги с карт бывали всегда и не только в Ощадбанке. Честно говоря в самом вопросе до конца не понятно, кто именно украл, по вашим словам, у вас деньги, или сам банк или же какие-то другие мошенники, то есть третьи неизвестные лица. Что касается мошенников, то в последнее время это встречается все чаще и чаще, ведь они хотят получить деньги обманным, но легким путем. Так что вам надо сходить в банк и разобраться куда именно пропали ваши деньги с карты и кто именно мог это сделать.
Ответить
0 #72 Валерия 15.10.2018 00:25
Инна писал(а):
Как я могу узнать есть ли на моей карте деньги ?

Для того чтобы узнать есть ли на вашей карте деньги, вы можете зайти в свой интернет банкинг и посмотреть  там состояние своего счета. Также там можно узнать от кого и в какое время вам приходили деньги и посмотреть свои расходы, то есть то что вы кому-то перечисляли или за что-то платили. Еще можно посмотреть остаток на счету в банкомате, только для этого вам надо вставить карточку в банкомате и выбрать операцию остаток на счете и вывести или на экран или же на квитанцию, это уже как вам будет удобнее.
Ответить
0 #71 Валентина 24.09.2018 13:33
Марьяна писал(а):
Уважаемые руководство Ощадбанка, скажите пожалйста как дозвонится на горячую линию Ощадбанка? Порой бывает так, что звоню и не могу дозвонится к Вам по важным вопросам. Может есть какието телефоны горячей линии кроме основоного.

Прошу Вас учесть момент недозвона Ваших клиентов, ведь банк огромный и клиентов много, а этими недозвонами на горячую линию Вы портите имидж Ощадбанка.


Всю информацию по телефонам горячей линии Ощадбанка Вы можете ознакомится вот здесь - personalbanker.com.ua/.../...
Ответить
+1 #70 Марьяна 24.05.2018 21:21
Уважаемые руководство Ощадбанка, скажите пожалйста как дозвонится на горячую линию Ощадбанка? Порой бывает так, что звоню и не могу дозвонится к Вам по важным вопросам. Может есть какието телефоны горячей линии кроме основоного.

Прошу Вас учесть момент недозвона Ваших клиентов, ведь банк огромный и клиентов много, а этими недозвонами на горячую линию Вы портите имидж Ощадбанка.
Ответить
0 #69 ВВ 25.01.2018 09:22
ЛЮДМИЛА писал(а):
Голові Правління
16 серпня 2017 року у ТВБВ № 10026/0162 філїї ГУ по м.Києву та Київській обл. АТ "Ощадбанк" (надалі - "Відділення Ощадбанку") за адресою: м.Київ, вул. Саксаганського, 106, я, через платіжний термінал К394 сплатила, на підставі надісланих мені квитанцій, за комунальні послуги за липень 2017р. за газ, у сумі 37,50 грн. та утримання прибудинкових територій у сумі 289,88 грн. і постачання хол. води і водовідведення та водовідведення гарячої води у сумі 61,15 грн. (разом - 388 (триста вісімдесят вісім) грн. 53 коп.) за квартиру за адресою: Київ, вул. Л.Толстого, буд. 22, кв. 35
Працівник цього відділення Королева Н.В. запропонувала мені свою допомогу з проведення оплати у терміналі № К394. Вона ввела реквізити платежу з квитанцій і вклала мої гроші (дві купюри номіналом по 200 грн. кожна), у приймальний відсік терміналу. Термінал прийняв гроші (я стояла поруч з ним і бачила це), але ніякого чека не видав. Також хочу зазначити, що ні Корольова Н.В., ні будь-хто з інших працівників відділення Ощадбанку не повідомили мені, що платіж не буде зараховано. У квитанціях наступного місяця ці суми мені вже було вказано, як заборгованість на цю суму (тобто платіж, як виявилось, не пройшов) і я вимушена була знову їх оплачувати, але уже не за пільговим, а за підвищеним тарифом (тобто, як оплату, проведену після 20 числа місяця). ...В данном случае нужно смотреть активность терминала за текущую дату, ведь он фиксирует все свои операции, начиная от взятия купюр при транзакции и осуществлении платежа - это все фиксируется.

Пусть сотрудники Ощадбанка выясняют и запрашивают информацию по терминалу.

Также эффективным будет написание Заявления на спорную транзакцию, которое сотрудники обязаны принять и зарегистрировать., после чего будет поднято расследование, где увидят весь путь по Вашему платежу
Ответить
+1 #68 ЛЮДМИЛА 21.01.2018 16:27
Голові Правління
АТ "Ощадбанк"

Назаренко
Людмили Миколаївни,
що проживає за адресою:
04080, м.Київ,
вул. Новоконстянтивівська,
буд. 7, кв. 54
моб. 0675283141
e-mail:

ЗАЯВА

16 серпня 2017 року у ТВБВ № 10026/0162 філїї ГУ по м.Києву та Київській обл. АТ "Ощадбанк" (надалі - "Відділення Ощадбанку") за адресою: м.Київ, вул. Саксаганського, 106, я, через платіжний термінал К394 сплатила, на підставі надісланих мені квитанцій, за комунальні послуги за липень 2017р. за газ, у сумі 37,50 грн. та утримання прибудинкових територій у сумі 289,88 грн. і постачання хол. води і водовідведення та водовідведення гарячої води у сумі 61,15 грн. (разом - 388 (триста вісімдесят вісім) грн. 53 коп.) за квартиру за адресою: Київ, вул. Л.Толстого, буд. 22, кв. 35
Працівник цього відділення Королева Н.В. запропонувала мені свою допомогу з проведення оплати у терміналі № К394. Вона ввела реквізити платежу з квитанцій і вклала мої гроші (дві купюри номіналом по 200 грн. кожна), у приймальний відсік терміналу. Термінал прийняв гроші (я стояла поруч з ним і бачила це), але ніякого чека не видав. Також хочу зазначити, що ні Корольова Н.В., ні будь-хто з інших працівників відділення Ощадбанку не повідомили мені, що платіж не буде зараховано. У квитанціях наступного місяця ці суми мені вже було вказано, як заборгованість на цю суму (тобто платіж, як виявилось, не пройшов) і я вимушена була знову їх оплачувати, але уже не за пільговим, а за підвищеним тарифом (тобто, як оплату, проведену після 20 числа місяця).
Прошу звернути Вашу увагу на те, що:
1. Термінал встановлено у приміщенні відділення Ощадбанку.
2. За вибір типу, моделі терміналу, фірми, що проводить його технічне обслуговування та інкасацію, укладання договору з нею, тощо, відповідальність несе Ощадбанк
3. Я не сама вводила дані щодо реквізитів оплати з квитанцій і не вносила купюри у приймальний відсік терміналу, а це робила вищезгадана працівниця відділення Королева Н.В.
Вона мені запропонували лишити квитанції у цьому відділенні до моменту інкасації, який, за її словами, повинен відбутися найближчим часом (у той самий, чи на наступний день). Королева Н.В. також зняла ксерокопії моїх паспортних даних, записала номер мого телефону і повідомила, що оскільки вона йде у відпустку, мені за результатами зателефонує працівник цього ж відділення Єфімцев Андрій. І я почала ходити у це відділення по кілька разів на тиждень і спілкувалася уже з Андрієм Єфімцевим. Він всіляко заспокоював, повідомивши мене, що передав це питання у головний офіс і воно розглядається. Так тривало до жовтня 2017р. Результату, як бачимо, досі немає.
У жовтні 2017 року керувати цим відділенням прийшла нова завідуюча - Малінська А.А., яка пообіцяла вирішити питання повернення моїх коштів, посилаючись на те, що за законом, вона має на це 45 днів і повернула мені мої оригінали квитанцій, де, однак не було ніяких відміток про сплату мною суми 388 (триста вісімдесят вісім) грн. 53 коп. і повернення решти у сумі 11 (одинадцять) грн. 47 коп., а копії моїх паспортних даних і даних квитанцій вже внесено до комп'ютера.
У листопаді, на пораду оператора Контактного центру Ощадбанку (тел. 0-800-210-800), я залишила скаргу у "Книзі скарг" відділення на вул. Саксаганського, 106. Керівник цього Відділення Малинська А.А. телефонувала мені кілька разів для уточнення деталей. Але ніякої письмової відповіді я ні від кого не отримала.
Працівників відділення, Королеву Н.В. і Єфімцева А.О., які займалися до цього часу, питанням повернення мені моїх коштів, за її словами, звільнено.
Фактично, до того часу, поки заплачені мною кошти мені не повернені і вони знаходяться у Ощадбанку, я, таким чином, кредитую Ощадбанк. А яка зараз середня ставка по депозитам? А інфляція? Адже, чим довше не вирішується повернення грошей, тим більше вони знецінюються.
Керівник цього Відділення Малинська А.А., при усній розмові 18 січня 2018 року, сказала мені, що працівники відділення не можуть знати,що якийсь з терміналів не працює і гроші з них не видаляють, це роблять працівники інкасаційної служби. Але ж інкасатори, напевне, не кладуть касети з грошима собі у кишеню, тому ці гроші з терміналу № К394 що розташований за адресою: м.Київ, вул. Саксаганського, 106 за 16 серпня 2017 року були здані, про що, звичайно, десь повинна бути відмітка.
Отже, прошу Вас призначити службове розслідування і надати мені письмове пояснення, як таке могло відбутися, що не з моєї вини, оплата не проведена і чому, на протязі 5 (п'яти) місяців мені не повертають оплачені мною кошти у сумі 400 (чотириста) гривень 00 коп.

Л.М.Назаренко
Ответить
0 #67 ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА 21.01.2018 16:26
Голові Правління
АТ "Ощадбанк"

Назаренко
Людмили Миколаївни,
що проживає за адресою:
04080, м.Київ,
вул. Новоконстянтивівська,
буд. 7, кв. 54
моб. 0675283141
e-mail:

ЗАЯВА

16 серпня 2017 року у ТВБВ № 10026/0162 філїї ГУ по м.Києву та Київській обл. АТ "Ощадбанк" (надалі - "Відділення Ощадбанку") за адресою: м.Київ, вул. Саксаганського, 106, я, через платіжний термінал К394 сплатила, на підставі надісланих мені квитанцій, за комунальні послуги за липень 2017р. за газ, у сумі 37,50 грн. та утримання прибудинкових територій у сумі 289,88 грн. і постачання хол. води і водовідведення та водовідведення гарячої води у сумі 61,15 грн. (разом - 388 (триста вісімдесят вісім) грн. 53 коп.) за квартиру за адресою: Київ, вул. Л.Толстого, буд. 22, кв. 35
Працівник цього відділення Королева Н.В. запропонувала мені свою допомогу з проведення оплати у терміналі № К394. Вона ввела реквізити платежу з квитанцій і вклала мої гроші (дві купюри номіналом по 200 грн. кожна), у приймальний відсік терміналу. Термінал прийняв гроші (я стояла поруч з ним і бачила це), але ніякого чека не видав. Також хочу зазначити, що ні Корольова Н.В., ні будь-хто з інших працівників відділення Ощадбанку не повідомили мені, що платіж не буде зараховано. У квитанціях наступного місяця ці суми мені вже було вказано, як заборгованість на цю суму (тобто платіж, як виявилось, не пройшов) і я вимушена була знову їх оплачувати, але уже не за пільговим, а за підвищеним тарифом (тобто, як оплату, проведену після 20 числа місяця).
Прошу звернути Вашу увагу на те, що:
1. Термінал встановлено у приміщенні відділення Ощадбанку.
2. За вибір типу, моделі терміналу, фірми, що проводить його технічне обслуговування та інкасацію, укладання договору з нею, тощо, відповідальність несе Ощадбанк
3. Я не сама вводила дані щодо реквізитів оплати з квитанцій і не вносила купюри у приймальний відсік терміналу, а це робила вищезгадана працівниця відділення Королева Н.В.
Вона мені запропонували лишити квитанції у цьому відділенні до моменту інкасації, який, за її словами, повинен відбутися найближчим часом (у той самий, чи на наступний день). Королева Н.В. також зняла ксерокопії моїх паспортних даних, записала номер мого телефону і повідомила, що оскільки вона йде у відпустку, мені за результатами зателефонує працівник цього ж відділення Єфімцев Андрій. І я почала ходити у це відділення по кілька разів на тиждень і спілкувалася уже з Андрієм Єфімцевим. Він всіляко заспокоював, повідомивши мене, що передав це питання у головний офіс і воно розглядається. Так тривало до жовтня 2017р. Результату, як бачимо, досі немає.
У жовтні 2017 року керувати цим відділенням прийшла нова завідуюча - Малінська А.А., яка пообіцяла вирішити питання повернення моїх коштів, посилаючись на те, що за законом, вона має на це 45 днів і повернула мені мої оригінали квитанцій, де, однак не було ніяких відміток про сплату мною суми 388 (триста вісімдесят вісім) грн. 53 коп. і повернення решти у сумі 11 (одинадцять) грн. 47 коп., а копії моїх паспортних даних і даних квитанцій вже внесено до комп'ютера.
У листопаді, на пораду оператора Контактного центру Ощадбанку (тел. 0-800-210-800), я залишила скаргу у "Книзі скарг" відділення на вул. Саксаганського, 106. Керівник цього Відділення Малинська А.А. телефонувала мені кілька разів для уточнення деталей. Але ніякої письмової відповіді я ні від кого не отримала.
Працівників відділення, Королеву Н.В. і Єфімцева А.О., які займалися до цього часу, питанням повернення мені моїх коштів, за її словами, звільнено.
Фактично, до того часу, поки заплачені мною кошти мені не повернені і вони знаходяться у Ощадбанку, я, таким чином, кредитую Ощадбанк. А яка зараз середня ставка по депозитам? А інфляція? Адже, чим довше не вирішується повернення грошей, тим більше вони знецінюються.
Керівник цього Відділення Малинська А.А., при усній розмові 18 січня 2018 року, сказала мені, що працівники відділення не можуть знати,що якийсь з терміналів не працює і гроші з них не видаляють, це роблять працівники інкасаційної служби. Але ж інкасатори, напевне, не кладуть касети з грошима собі у кишеню, тому ці гроші з терміналу № К394 що розташований за адресою: м.Київ, вул. Саксаганського, 106 за 16 серпня 2017 року були здані, про що, звичайно, десь повинна бути відмітка.
Отже, прошу Вас призначити службове розслідування і надати мені письмове пояснення, як таке могло відбутися, що не з моєї вини, оплата не проведена і чому, на протязі 5 (п'яти) місяців мені не повертають оплачені мною кошти у сумі 400 (чотириста) гривень 00 коп.

Л.М.Назаренко
Ответить
0 #66 Роман 19.10.2017 11:23
Я є клієнтом "Ощадбанку". На картковий рахунок банку мені нараховують пенсію. 18.10.2017 року я звернувся у відділення "Ощадбанку", що за адресою м. Луцьк вул. Б. Хмельницького, 3а, для відкриття валютного депозитного рахунку. Працівник банку, який обслуговував мене, попросив пред`явити паспорт громадянина України та ідентифікаційний код. Я надав паспорт громадянина України нового зразка (іd-карткe), на якому зазначений ідентифікаційний номер. Однак працівник банку повідомив, що без надання паперової довідки про присвоєння ідентифікаційного коду, мені буде відмовлено у відкритті валютного депозитного рахунку. Оскільки ідентифікаційниq номер зазначений на паспорті, я звернувся до завідуючого відділенням Куліша Ігоря Павловича, який також відмовив у відкритті валютного депозитного рахунку та рекомендував мені прийти з довідкою про присвоєння ідентифікаційного номера. Я повідомив, що є учасником бойових дій, інвалідом 3-ї групи та за станом здоровя не зможу прийти наступного разу. На це Куліш І.П. у грубій формі повідомив, що не відкриє мені валютний депозитний рахунок, навіть, якщо я буду інвалідом 3-ї Світової війни (дослівно). Після відмови я звернувся у відділення КБ "Приватбанк", що за адресою м. Луцьк вул. Кравчука, 32а, де мені відкрили депозитний валютний рахунок та, наголошую на цьому, не вимагали жодних документів, оскільки я є клієнтом банку. Таким чином, у діях працівників "Ощадбанкe" порушенні мої конституційні права та ЗУ "Про банки та банківську діяльність." Такі "керівники", як Куліш І.П. підривають довіру до "Ощадбанку" та до банківської системи України в цілому.
Ответить
0 #65 Андрей 29.08.2017 14:03
Никита писал(а):
Хочу рассказать небольшую историю про работников 283 отделения г.Харькова, которое находится по адрессу Гвардейцев Широнинцев, 44.
Мои родители пенсионеры-переселенцы и каждые пол года им нужно проходить именную идентификацию в отделении ощадбанка, которая подразумевает под собой только отметку карты на пост-терминале(который находится у работника банка) и ввод пин-кода владельцем карты. Узнал я об этом немного погодя таких событий: сначала отец, а потом и мать пришли в банк для этой отметки и работники банка начали их уверять, что они не пройдут идентификацию, пока не оплатят одну из перечисленных услуг которая равна примерно 50 грн: билет в кино, страховка здоровья, билет на поезд или автобус... и еще много разного. Ну они поверив "добросовестным" работникам сделали покупки. Меня это насторожило и я розвонил на горячую линию ощадбанка, где мне сказали что такие действия работников банка являются не правомерными!!!! Уважаемые пенсионеры-переселенцы!!! Будьте бдительны и не ведитесь на уловки аферистов!!!! Идентификация проводится без единой копейки денег!!! Все остальное-нарушение закона со стороны сотрудников банка!!!


Таким способом сотрудники Ощадбанка "впаривают" разного рода продукты. По сути это все называется жесткие продажи и как правило они не нужны клиентам Ощадбанка, но руководство Ощадбанка ставит планы сотрудникам и за невыполнение могу уволить.

В данной ситуации нужно ругаться с руководством а не с рядовыми сотрудниками Ощадбанка.
Ответить
0 #64 Никита 28.08.2017 22:40
Хочу рассказать небольшую историю про работников 283 отделения г.Харькова, которое находится по адрессу Гвардейцев Широнинцев, 44.
Мои родители пенсионеры-переселенцы и каждые пол года им нужно проходить именную идентификацию в отделении ощадбанка, которая подразумевает под собой только отметку карты на пост-терминале(который находится у работника банка) и ввод пин-кода владельцем карты. Узнал я об этом немного погодя таких событий: сначала отец, а потом и мать пришли в банк для этой отметки и работники банка начали их уверять, что они не пройдут идентификацию, пока не оплатят одну из перечисленных услуг которая равна примерно 50 грн: билет в кино, страховка здоровья, билет на поезд или автобус... и еще много разного. Ну они поверив "добросовестным" работникам сделали покупки. Меня это насторожило и я розвонил на горячую линию ощадбанка, где мне сказали что такие действия работников банка являются не правомерными!!!! Уважаемые пенсионеры-переселенцы!!! Будьте бдительны и не ведитесь на уловки аферистов!!!! Идентификация проводится без единой копейки денег!!! Все остальное-нарушение закона со стороны сотрудников банка!!!
Ответить
0 #63 Алексей 07.07.2017 10:35
Скиньте уже наконец то зарплату на карту! Укрзализница уже давно скинула вам деньги! Хватит мутить!
Ответить
0 #62 Инна 01.07.2017 20:22
Как я могу узнать есть ли на моей карте деньги ?
Ответить
0 #61 vlad 29.06.2017 16:48
Зачем убрали все системы денежных переводов,оставив один какой-то Интелэкспрес?Весь мир идёт к прогрессу,а Украина в каменный век.И почему я могу получить свои деньги только через Ощадбанк?Верните назад всё,что было и есть у всех странах,системы переводов,по которым без всяких проблем можна отправить и получить свои деньги.
Ответить
0 #60 4ernaya13z@mail.ru 26.06.2017 17:06
где взять CVV код?
Ответить
+2 #59 Оля 26.04.2017 16:59
Ощад воры спи***ли деньги с карты и не возвращают .....не советую никому суки такие будь ты банкрот всегда
Ответить
0 #58 Владимир Петров 10.04.2017 15:48
Леонид писал(а):
Сестре, сделали перевод с "Кипра Ларнака". Пришли в банк, мало чего что хамло сидит за принятием клиента. Что за банк, и что у вас за сотрудники такие, я же ваш клиент, а Нам сказали я что буду искать ваш перевод, звоните спрашивайте сами!! Обслуживание, -5 . Так на счёт перевода, есть квитанция виде фотографии, что сестре сделали перевод. А в банке нету перевода, перевод был от "Юнистрим" это что CEL INT звоню в эти компании говорят что есть перевод, и также деньги в той сумме что прислали,и в той же валюте!! Так мне даже с России позвонили, главного центра этих контор. Или сказали что с нами свяжется представитель банка ощадбанка. Через час. Уже день прошёл, ни звонка,и ни привета. Обслуживание на низком уровне!!!


Юнистрим перевод есть и в других банках Украины. К сожалению Ощадбанк в Украине очень хромает по качеству обслуживания.
Ответить
0 #57 Владимир Петров 10.04.2017 15:02
Даниил писал(а):
При входе на ощад 24/7 на телефон не приходит СМС с паролем! Что можно сделать и как?

Это значит у Вас телефон не подключен в Ощадбанке.
Ответить
0 #56 Владимир Петров 10.04.2017 14:50
Віталій писал(а):
На мобільний телефон мені прийшло повідомлення про нову картку. Я її одержав в відділенні по вул.Магістратська,80 в м.Вінниці, хоча стара була ще дійсна до 4.17, її у мене не забрали, ще й пообіцяли оформили так звану "золоту" картку для оплати нею при купівлі товарів. Але менеджер "забув" мені сказати, що нову картку треба активувати - вважаю, що повідомлення клієнта про подальші дії з новою карткою ЦЕ обов`язок менеджера.
Після повідомлення, що прийшли гроші я прийшов в відділення по вул.Соборній,71 в м.Вінниці і спитав у менеджера по якій картці одержати кошти. Менеджер (жінка) сказала, що краще по новій і теж забула сказати ,що її треба активувати. При вставленні картки в банкомат - її банкомат забрав. При спілкуванні з менеджерами у відділенні я позвонив на гарячу лінію. Мені запропонували заблокувати картку (так як немає віри, що за час відсутності у мене картки з неї не будуть вкрадені мої кошти), чекати неділю, поки інкасатори не виймуть її з банкомата, а потім ще й заплатити за розблокування. На гарячій лінії мені відмовили одержати кошти по паспорту - таке вони прийняли рішення. ДУЖЕ ВДЯЧНИЙ. Моя сім`я буде без грошей неділю із-за "роботи" менеджерів з клієнтами . Вважаю роботу співробітників Ощадбанку нікчемною та непрофесійною, від серця ставлю оцінку " 1". Так тримати.


К сожалению в Ощадбанке такое во всех отделениях. У них нет цели мотивировать своих сотрудников и как то их обучать.
Ответить