Афера с кредитами банка Михайловский - ФК Фагор являются мошенниками!!!

В последенее время у клиентов банка Михайловский которые брали кредиты много вопросов - Куда платить кредит? При этом пришла рассылка, что платить деньги некой компании Фагор. Много клиентов банка Михайловский заплатили деньги по кредитам Финансовой компании Фагор и с концами. Фагор - мошенники и чтото мне кажеться, что в этом замешаны и само руководство банка Михайловский.


Похожие материалы:

• Киевский суд 22.02.2017 вынес решение по банку Михайловскому,Фагор и Плеяда

• Можно ли не платить кредит банку Михайловскому до решения суда?


Комментарии  

+1 #401 Тина 23.06.2017 12:32
а мне пришла смс ,что с 10.05.2017 пеня за неуплату насчитывается ежедневно :sigh: странно что уже не звонили давно.А смс с такого типа и с очередными реквизитами шлют регулярно! Уже давно погасила бы и забыла как страшный сон. Но как и все не знаю куда платить...
Цитировать
+4 #402 Елена 24.06.2017 01:40
Звонят, ложить трубку и ставить в игнор. Пока у вас нет договора с мокрой печатью, до тех пор у вас не должно быть нормального разговора с ними. Квартиры отберут? Вы правда в это верите? В вашем кредитном договоре был залог квартира? Я иногда порожаюсь тупости испугоных людей.
Цитировать
0 #403 Натали 04.07.2017 20:07
Мне тоже сегодня прислали смс,что кинцевый термин належного погашення забовьязань по КД спливае 10.07.2017.В подальшому,до виконання заходив примусового стягнення будуть залучени особи з вашого найблищого оточення,а потом начили наяривать на мобилку,но я збрасывала и включала игнор
Цитировать
0 #404 Валентин 05.07.2017 20:08
Цитирую Натали:
Мне тоже сегодня прислали смс,что кинцевый термин належного погашення забовьязань по КД спливае 10.07.2017.В подальшому,до виконання заходив примусового стягнення будуть залучени особи з вашого найблищого оточення,а потом начили наяривать на мобилку,но я збрасывала и включала игнор

Мне такая же смс пришла, но за три дня до этого позвонили моей тёще и обругали её с ног до головы,а самое интересное то, что представились как банк Михайловский.
Цитировать
+6 #405 Валентин 05.07.2017 20:24
ДО УВАГИ КЛІЄНТІВ-ПОЗИЧАЛЬНИКІВ ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ»

Останнім часом на адресу ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» надходять звернення позичальників-фізичних осіб, зі скаргами щодо вимагання від них ТОВ «ФК ФАГОР» коштів на погашення заборгованості за кредитами, отриманими від ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ».
У зв’язку з цим та з метою недопущення випадків незаконного стягнення коштів з клієнтів банку, ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» нагадує, що 22.02.2017 року Київський апеляційний адміністративний суд, у ході розгляду справи щодо правомірності віднесення до категорії нікчемних договору факторингу № 1905 від 19.05.2016, укладеного між ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» та ТОВ «ФК «ПЛЕЯДА», задовольнив апеляційні скарги Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та Уповноваженої особи Фонду на ліквідацію ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ», а в задоволенні позову ТОВ «ФК «ПЛЕЯДА» відмовив в повному обсязі.
Отже, судом підтверджено правомірність дій Уповноваженої особи Фонду на ліквідацію ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» щодо віднесення вказаного Договору факторингу до категорії нікчемних, в тому числі дійсність документів, виданих Уповноваженою особою за результатами проведеної перевірки.
Таким чином, в силу ст. 216 Цивільного кодексу України, за нікчемним договором факторингу до ТОВ «ФК «ПЛЕЯДА» фактично не переходили права вимоги за кредитами, наданими банком, та ТОВ «ФК «ПЛЕЯДА» не мало законних підстав здійснювати будь-які дії з такими правами, в тому числі їх відступлення на користь інших осіб.
Варто наголосити, що відповідно до вимог ст. 516, 1083 Цивільного кодексу України, ст. 11 Закону України «Про захист прав споживачів», позичальники в обов’язковому порядку мали бути повідомлені про відступлення права вимоги за кредитною заборгованістю. Таке повідомлення мало бути здійснено виключно в письмовій формі, тобто шляхом направлення офіційного листа з оригінальним підписом, скріпленим «мокрою» печаткою. До отримання такого повідомлення у позичальників не виникає обов’язку щодо сплати коштів на користь нового кредитора. Таким чином, перерахування боржником коштів на рахунок банку - кредитора є належним виконанням зобов’язань за кредитним договором.
Таким чином, єдиним законним кредитодавцем за кредитами, наданими фізичним особам, був та залишається ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ». Тільки платежі на його користь направляються на погашення заборгованості за кредитом.
Будь-які інші особи, в тому числі ТОВ «ФК «ФАГОР», не є належними кредиторами та не мають права вимагати сплати платежів на їх користь.
Вимоги неналежних кредиторів про погашення заборгованості, особливо у разі, якщо такі вимоги супроводжуються погрозами, мають ознаки вимагання, що відповідно до ст. 189 Кримінального кодексу України є кримінальним правопорушенням.
При отриманні таких вимог, погроз тощо, у тому числі телефоном, рекомендуємо позичальникам ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» звертатись до правоохоронних органів з відповідними заявами.
Цитировать
+2 #406 Неля 1 13.07.2017 12:53
Звонят и угрожают, кроют матом с номеров: 0447907116, 0443913541, 0637389558 Если Фагор законная компания, то какое право имеют сотрудники так себя вести. Угрозы это криминальная ответственность!!!
Цитировать
+2 #407 Сергей 24.07.2017 14:29
Звонят и угрожают, кроют матом с номера: 093-584-64-10 . Угрожают сжечь дом вместе с семьей. Если Фагор законная компания, то какое право имеют сотрудники так себя вести. Угрозы это криминальная ответственность!!!
Цитировать
+2 #408 Тина 07.08.2017 22:21
Решили брать измором. Шлют смс уже с условиями,либо плачу добровольно либо будут стягивать принудительно с ближайшего окружения. Каким образом интересно? Вверх ногами потрусят как гопники?...Страх как достало уже все.Лежит на плечах мертвым грузом...скорей бы все решилось чтоб забыть как страшный сон!
Цитировать
+3 #409 наталя 11.08.2017 21:21
Звонят угражають що розбируться зімною і з моїми дітьми, що нам мало не покажеться. Я одного не понімаю на них що нема управи і закону????? Коли це уже закінчеться. Просто за дітей своіх боюся. Бо для тих ублюдкі закону походу нема.
Цитировать
0 #410 юлия 26.08.2017 16:37
Нужно, если есть возможность, эти разговоры записывать. Чтоб на них что-то было предьявить. Ведь не все время будет беспредел! Мне пока шлют безконечные смсс просьбами оплатить. Только чтооплатить и кому??????
Цитировать

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

­Финансово-банковская консультация

­Финансово-банковская консультация
 
Через данную форму Вы можете задать любой вопрос финансового характера и получить ответ путем звонка Вам на телефон или отправки ответа на электронный ящик.

Оформи кредит онлайн

ПУМБ банк ПУМБ Банк - кредит наличными
Кредит Днепр банк Кредит Днепр Банк  - наличными
Conkord Bank Конкорд Банк - без справки о доходах
alfabank Альфа банка - кредит на карту
MoneyVeo Moneyveo - кредит на карту онлайн
ccloan CCLoan - кредит на любую карту
ideaBank Идея Банк - на перекредитование
OTP ОТП Банк - без справки о доходах 
Top

Банковская и финансовая консультация

Задай вопрос специалисту банка или другого финансового учреждения.

Банковская консультация


Оформи кредит через интернет

Подай заявку на получение кредита онлайн, без обращения в банк.

Оформи кредит онлайн

Банковская и финансовая консультация

Задай вопрос специалисту банка или другого финансового учреждения.

Банковская консультация


Оформи кредит через интернет

Подай заявку на получение кредита онлайн, без обращения в банк.

Оформи кредит онлайн