Сільгосптехніка - це дорогий транспорт, тому вигідніше вчасно усунути несправність, ніж купувати нову машину. Але хто повинен проводити діагностику? Оптимальне рішення - це експерти https://truckmotors.com.ua/. Фахівці володіють необхідними навичками, знаннями та обладнанням. Вони швидко виявлять причину неполадки і знайдуть спосіб її усунення. Головне - своєчасно звернутися до професіонала, інакше ремонт коштуватиме в рази дорожче або доведеться брати новий транспортний засіб.

Як часто проводиться діагностика?

Оптимальна норма - раз на рік. Бажано приїжджати на перевірку в сервісний центр навесні, перед початком польових робіт. Тоді можна бути впевненим, що з сільгосптехнікою все в повному порядку, і вийде виконати план. Якщо кошти і час дозволяють, то краще проводити повне технічне обслуговування двічі на рік. 

В обов'язковий мінімум входять перевірка рівнів, заміна мастила, рідин і протягання. Додатково фахівці оглядають деталі, що труться, обертаються, підшипники, зчеплення, карданні передачі. Усе це в комплексі надає можливість уникнути простоїв і поломок у розпал сезону. 

Коли ще потрібно приїжджати на діагностику?

Технічний огляд може бути позаплановим: наприклад, водій сільгосптехніки помітив несправність, або обладнання вже не функціонує так добре, як раніше. Механіки стверджують, що найчастіше надходять скарги на знос диска зчеплення, підшипники, мастила та рідини. Тому всі ці процеси необхідно контролювати.

Що входить у діагностику?

Перше - консультація зі співробітником сервісу. Формат може бути різним, однак, частина компаній відправляє фахівця за адресою місцезнаходження сільгосптехніки клієнта. Інші фірми просять пригнати транспорт до них. 

Також перша консультація щодо часу, ціни та тривалості діагностики може проводитися в режимі онлайн через чат або телефоном. 

Що відбувається далі:

  • огляд техніки; 
  • визначення несправності;
  • уточнення ступеня зносу; 
  • складання звіту з подальшою видачею; 
  • рекомендації щодо ремонту; 
  • розрахунок вартості послуг.

Це обов'язковий перелік послуг. 

Також не завадить заздалегідь уточнити у менеджера обраного сервісу, які запчастини використовуються, як довго триває гарантія, чи є ліцензія або інший документ, що дозволяє займатися ремонтом техніки.

 

+ Написать свой комментарий

 

Вопросы, отзывы и комментарии (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

Є дуже хороший магазин, ось сайт їх https://kwitka.com.ua/ . Тут можна купити різне обладнання та все для ремонту агротехніки. Подивіться, що тут з потрібного вам є в наявності. У Львові, Києві, Івано-Франківську, Волині, Мукачево працюють, онлайн також можна замовити всі товари з наявності. По розрахунку, тут є: післяплата, банківською карткою через Liqpay, оплата в кредит від ПриватБанку, оплата за рахунком

This comment was minimized by the moderator on the site

Дуже цікаво

This comment was minimized by the moderator on the site

Вам потрібно зайти на ADAM - Маркетплейс агромайбутнього! Тут можна купити агротехніку та запчастини https://adam.ua/zapchastyny/claas/pres-pidbirachi/vilki/guk-mufti-mahovika-d30-mm-pres-pidbirach-claas-markant-813013/ , у сайту є зручний мобільний додаток для зручного пошуку товарів. Найкращі виробники та надійні постачальники тут представлені, тому купувати вигідно та безпечно.

This comment was minimized by the moderator on the site

А мене цікавить, де можна купувати запчастини за вигідними цінами?

Здесь ещё нет оставленных комментариев.

Оставьте свой комментарий

  1. Указав свой E-mail Вы получите ответ на почту.
0 символов
Вложения (0 / 3)
Share Your Location