Добрий день! Я являюсь пенсіонером і недавно почула такий вислів - осучаснення пенсій. Скажіть, що значить "осучаснення пенсій" і як воно може вплинути на мою звичайну пенсію, яку я отримую за віком?

 
 

Комментарии к вопросу  

0 #1 Сергій 30.05.2017 14:22
Поясню на прикладі, медсестра яка йшла на пенсію 10 років тому мала ставку 750гр, медсестра яка йде на пенсію зараз має ставку 3200гр. При однаковому стажі та відсоткових надбавках, теперішня медсестра отримає пенсію у тричі більшу. Осучаснення пенсій, в ідеалі повинні урівняти пенсії тих старших людей і молодих пенсіонерів. Отже якщо ви пішли на пенсію давно, то пенсію вам повинні збільшити і чим довше ви на пенсії, то тим більше буде надбавка. Таке вже колись робили, але як це буде цього разу побачимо 1 жовтня.
Ответить
0 #2 Лада 18.06.2017 18:54
Осучаснення пенсій - цілком сприйнятна для населення річ, мабуть урядовці мають на меті збільшити ті мізерні пенсії, котрі були призначені давно, найчастіше наприкінці 90-х й трохи пізніше. Але на мій розсуд, швидко це не станеться, й пенсіонерам старшого віку ще треба буде довго чекати. Зрозуміло що ставки тоді були набагато менші за теперішні, а роботу люди виконували у багатьох випадках таку ж, яку інші виконують сьогодні, але за більші гроші. Але тоді й ціни у магазинах й за комунальніпослуги були менші за нинішні, тому зрозуміти сенс усього цього доволі складно. Певно що осучаснення пенсій свого роду індексація.
Ответить
0 #3 Влад 27.06.2017 14:44
В первую очередь - осучаснення пенсии - это реформа, при которой пересчитывают пенсию под рост минимальной зарплаты.
Ответить
+1 #4 Алла Петрова 27.06.2017 14:45
Крутят - мутят и в результате как всегда будет лучше чиновнику, но никак не рядовому пенсионеру.
Ответить

 

+ Добавить свой комментарий

Защитный код
Обновить