Якщо ви пильно стежити за новинами вітчизняного енергоринку, то знаєте, що на ньому зараз працює велика кількість незалежних провайдерів. 2019 рік став початком роботи роздрібної моделі енергоринку. Завдяки цій події була ліквідована монополія на електроенергію, що у цілому позитивно позначилося на розвитку бізнесу.

Зміни у законодавстві призвели до того, що на ринку зараз працюють нові компанії, які можуть не тільки виконувати поставку електроенергії, а й займатися її розподілом серед учасників ринку. Дані нововведення не торкнулися тарифів, які діють для населення.

Комісія, що здійснює контроль над тарифами, вже оформила кілька сотень ліцензій. Це свідчить про те, що влада України змогла демонополізувати цей сектор. Кожен день на ринку з'являються нові гравці, у споживачів відповідно з'являється вибір. Чому б не скористатися такою можливістю? Правильний вибір партнера - це впевненість у завтрашньому майбутньому вашого підприємства.

Вітчизняний енергоринок використовує європейську модель, суть її полягає у тому, що постачальники електроенергії повинні вживати заходи, які не допустять зростання вартості ресурсів.

Як передати права постачання електричної енергії іншій компанії?

Сьогодні багато вітчизняних фірм, які займаються поставками електричної енергії, пропонують промисловим організаціям умови, які не завжди підходять для вигідної роботи. У результаті споживачі починають шукати більш догідні пропозиції, які допоможуть їм не допустити зростання виробничих витрат та собівартості продукції.

Закон не перешкоджає даному рішенню.

Для зміни постачальника необхідно:

  • - вибрати нового провайдера та подати заяву на укладення договору;
  • - надати провайдеру відомості про діючого постачальника;
  • - отримати схвалення заявки;
  • - зафіксувати останні показання на приладах обліку;
  • - сплатити заборгованість перед діючим постачальником.

Якщо у споживача боргів перед попереднім енергопостачальником немає, то питання про співпрацю з новим провайдером вирішиться дуже швидко. Якщо споживач платив вперед, то діючий провайдер повинен буде повернути надмірно сплачену суму. У всіх інших випадках споживачеві потрібно буде якомога швидше погасити борг.

Якісний продаж електроенергії

Сучасний енергоринок представлений досить великою пропозицією, тому не кожному споживачеві вдається вибрати серед них надійного постачальника. Якщо ви сумніваєтеся у своєму рішенні, радимо розглянути пропозицію компанії ЕНЕРДЖИ ЛАЙН на сайті https://www.energyline.com.ua/uk/postavka-elektroenergiї/.

Що таке попит на електроенергію?

Попит на електроенергію варіюється. Він може мінятися впродовж дня, тижня або року. Уранці і увечері люди споживають багато електроенергії. Вони витрачають менше в школі або на роботі. По вихідних вони теж вживають менше. Влітку кондиціонери працюють набагато частіше. Обігрівачі взимку працюють набагато більше. Обоє вони працюють набагато рідше навесні і осінню. Постачальники зазвичай вимірюють попит за 15-хвилинні періоди. Пік попиту описує періоди найбільшого споживання електроенергії. Зазвичай це відбувається уранці і увечері. Коли вони встають, люди витрачають багато електроенергії. Вони включають світло. Вони включають опалювання або кондиціонер. Вони приймають душ. Готують сніданок. Люди також споживають багато електроенергії, коли повертаються додому з школи або з роботи. Вони знову включають світло. Вони включають опалювання або кондиціонер. Готують вечерю. Вони включають телевізор або інші пристрої.

Як електричні системи урівноважують попит і пропозицію?

Постачальники передбачають, скільки електроенергії їм треба зробити в певний момент часу. Історичні записи дозволяють їм побачити, який був попит в аналогічні часи у минулому. Просунуті комп'ютерні моделі допомагають інтерпретувати інформацію. Світло у вашому будинку може не споживати багато енергії. Але можуть одночасно запалювати світло тисячі людей. Це може привести до величезного попиту на електроенергію! Уся ця електроенергія повинна звідкись поступати.

Звичайно, при високому попиті постачальники можуть робити більше електроенергії. А коли попит падає, вони можуть повернутися до того, щоб робити менше. Але виробництво більшої кількості електроенергії часто означає використання більшої кількості викопного палива. Ви не можете просто включити сонце або вітер, коли захочете! Але що, якби ви могли зберігати додаткову енергію, генеровану в непікові години? Це можливо завдяки технологіям зберігання енергії. Енергія може бути вивільнена при підвищенні попиту. Це робить систему електропостачання гнучкішою. Це також дозволяє уникнути використання непоновлюваних ресурсів при високому попиті!

 

+ Написать свой комментарий

 

Вопросы, отзывы и комментарии (0)

Здесь ещё нет оставленных комментариев.

Оставьте свой комментарий

  1. Указав свой E-mail Вы получите ответ на почту.
0 символов
Вложения (0 / 3)
Share Your Location